Get Adobe Flash player

O nás

Naše heslo:

VYSOKÁ ÚROVEŇ PONÚKANÝCH SLUŽIEB S VYSOKOU ÚROVŇOU VZŤAHOV S KLIENTOM

VAM Consulting je vzdelávacia a poradenská spoločnosť, ktorej poslaním je vyvíjať a dodávať klientom tréningové programy zamerané na rozvoj takých obchodných a manažérskych zručností, ktoré im pomôžu zlepšiť svoje postavenie oproti konkurencii. Produktmi a službami vedieme klientov k ich profesnému a osobnému úspechu. Ponúkame koncept firemných školení, seminárov a tréningov pre zamestnancov, manažérov, obchodníkov……
Firma VAM, Consulting, s.r.o. je pokračovateľkou firmy AM Consulting, ktorá ponúkala svoje služby od roku 1995. Jedná sa o slovenskú firmu, ktorej sídlo je v Bratislave. Svoje partnerské pobočky má v Handlovej a v Košiciach. Sme partnermi mnohých firiem v podnikovom poradenstve a vzdelávaní.
Firma bola založená odborníkmi s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti rekvalifikačného a ďalšieho vzdelávania dospelých. Jej tím prednášateľov, školiteľov a konzultantov stavia svoje know–how na dôkladnom porozumení potrebám klienta, poznaní jeho firemnej kultúry, pracovného prostredia a na možnostiach ďalšieho rastu pracovníka. Našou silnou stránkou sú naši ľudia a ich individuálny prístup ku každému klientovi. Našou motiváciou je s každým klientom udržiavať dlhodobý vzťah, sledovať jeho vývoj a na základe tejto dôkladnej znalosti mu pomáhať v dnešnom náročnom konkurenčnom prostredí k úspechu.
Staviame na otvorenej komunikácii, vzájomnej dôvere a spoľahlivosti obchodných partnerov a vysoký štandard etiky. Zaručujeme maximálnu diskrétnosť voči klientovi.

Mgr. Adela Makovinská

Adela  Makovinská – riaditeľka spoločnosti

Absolventka Univerzity Komenského v Bratislave, sociálnych a trénerských manažérskych výcvikov. Od roku 1995 sa venuje lektorovaniu v oblasti komunikačných zručností, manažérskych zručností a protokolu. Špecializuje sa na poradenstvo a koučing  v oblasti riešenia konfliktných situácií, vedenia ľudí, prezentačných zručností a pod. Spoločnosť má 11 odborníkov pre vzdelávanie a poradenstvo.

Načítavam kalendár...
captcha